Гран-прі Австралії: результати гонки

Завершився черговий етап в рамках сезону королеви автоспорту.
2023 г., 2 квітня, 10:38
Макс Ферстаппен / Getty Images

В австралійському Мельбурні на Альберт Парк відбулась третя гонка в рамках сезону Формули 1 в 2023 році.

На старті перегонів одразу вибув переможець минулорічної гонки - Шарль Леклер, який став єдиним гонщиком, який не зумів завершити стартове коло.

Джерело: Formula 1/formula1.com

Крім того старт Гран-прі здивував, адже обидва Мерседеси обійшли Макса Ферстаппена.

Тим не менш, згодом сталася аварія Албона, а Ферстаппен тим часом повернув собі лідерство.

На 18-му колі несподівано загорівся двигун на боліді Джорджа Рассела.

У кінцівці Гран-Прі пілот Хааса Кевін Магнуссен зійшов із дистанції Гран-прі Австралії. Гонщик не встежив за болідом і стався контакт із бар'єром. У підсумку в пілота відвалилося праве переднє колесо - він зійшов із дистанції.

Кумедно, що перегони тричі зупиняли червоними прапорами протягом усього Гран-Прі.

Переможцем перегонів став пілот Ред Булл Макс Ферстаппен, друге місце посів гонщик із Мерседес Льюїс Хемілтон, а трійку найкращих замкнув Фернандо Алонсо з Астон Мартін.