Керівник МакЛарена не впевнений, що Норрісу вдалося б пройти Ферстаппена в Імолі

Андреа Стелла залишився задоволеним й тим результатом, який здобули його гонщики.
19 травня, 19:24
Ландо Норріс / Getty Images

Гран-прі Емілії-Романьї сезону Формули-1 2024 року завершився перемогою пілота Ред Булл Макса Ферстаппена.

Нідерландець під кінець заїзду почав відчувати проблеми з гумою, через що його швидко наздогнав Ландо Норріс. Але гонщик МакЛарен не зміг пройти опонента, програвши тому 0,7 секунди.

Після заїзду британець зізнався, що пройшов би Ферстаппена, якби він мав ще кілька кіл. Проте керівник команди з Вокінга Андреа Стелла не поділяє оптимізм свого гонщика.

"Що ж, 63 кола - це вже багато кіл. Часто ви кажете, що хотіли б, щоб гонка тривала на одне коло більше", - цитує італійця Autosport.

"Що є, то є, і це Макс Ферстаппен. Я впевнений, що у нього були деякі проблеми, але він зумів вичавити максимум з того, що у нього було. Так що Макс молодець, молодці і наші два гонщики, які фінішували другим і четвертим".

Нагадаємо, що на ISPORT можна ознайомитись з календарем усіх перегонів Формули-1 сезону 2024 року.