У Греції достроково завершили фінальний матч - фанати закидали фаєрами лаву Олімпіакосу

Тепер Панатінаїкосу загрожують серйозні санкції.
2023 г., 16 червня, 14:05
Панатінаїкос - Олімпіакос / Getty Images

У четвер, 15 липня, в Афінах відбувся четвертий матч фінальної серії плей-оф чемпіонату Греції, в якому зустрілися Панатінаїкос та Олімпіакос.

Поєдинок двох суперників вийшов вогненним. Під час третьої чверті за рахунку 35:63 на користь гостей, фанати Панатінаїкоса вирішили закидати лаву запасних Олімпіакосу фаєрами та іншими предметами, повідомляє BasketNews.

Варто зазначити, що це сталося на очах зірки НБА Янніса Адетокумбо та його братів.

Через це довелося зупинити гру, а гравців - евакуювати. У результаті судді вирішили завершити матч у третій чверті, що дозволило Олімпіакосу виграти його та серію (3-1), що принесло йому друге чемпіонство поспіль.

Що ж до Панатінаїкоса, то тепер клубу загрожують серйозні штрафні санкції.

Відповідно до спеціального дисциплінарного регламенту організатора (ESAKE), клуб за подібну поведінку фанатів, що призвело до завершення матчу, карається великим грошовим штрафом і зняттям двох очок. До того ж, наступні 3-6 матчів будуть зіграні без уболівальників,

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Олімпіакос Панатінаїкос