Чемпіони НБА пройшли перший раунд драфту
Нью-Йорк повністю вибув з першого раунду драфту НБА-2026.
Однак він провів серію обмінів із Лейкерс, Маверікс та Санз, повідомляє інсайдер Шемс Чаранія.
Спочатку клуб обміняв 24-й пік на 25-й з Лейкерс за гроші, потім віддав цей вибір Далласу за 30-й пік і два вибори у другому раунді. Пізніше 30-й пік перепродали Фініксу за гроші та три піки другого раунду.
Таким чином, у результаті всіх угод Нікс залишилися без вибору в першому раунді, але отримали загалом п’ять драфт-активів у другому раунді, а також додаткові піки та грошові компенсації.
Sources: New York traded No. 25 pick Sergio De Larrea to the Dallas Mavericks for No. 30 Koa Peat and two second-round picks. And then the Knicks traded Peat to the Phoenix Suns for three-rounders and cash. So Knicks move out of the first round -- pick up 5 seconds and cash.
— Shams Charania (@ShamsCharania) June 24, 2026
До речі, з’ясувалося, чому Бостон Селтікс поступилися Маямі Хіт у гонці за Янніса.
Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!