iSport.ua

Чемпіони НБА пройшли перший раунд драфту

Вийшли з першого раунду драфту після трьох угод.
Сьогодні, 10:19       Автор: Валентина Чорноштан
Нью-Йорк Нікс лого / Getty Images
Нью-Йорк Нікс лого / Getty Images

Нью-Йорк повністю вибув з першого раунду драфту НБА-2026.

Однак він провів серію обмінів із Лейкерс, Маверікс та Санз, повідомляє інсайдер Шемс Чаранія.

Спочатку клуб обміняв 24-й пік на 25-й з Лейкерс за гроші, потім віддав цей вибір Далласу за 30-й пік і два вибори у другому раунді. Пізніше 30-й пік перепродали Фініксу за гроші та три піки другого раунду.

Таким чином, у результаті всіх угод Нікс залишилися без вибору в першому раунді, але отримали загалом п’ять драфт-активів у другому раунді, а також додаткові піки та грошові компенсації.

До речі, з’ясувалося, чому Бостон Селтікс поступилися Маямі  Хіт у гонці за Янніса.

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Нью-Йорк Нікс драфт НБА

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK