ЛеБрон збудує лікарню в рідному Акроні

"Король" не забуває про своє коріння і намагається допомогти місту, чим може.
9 червня, 00:42
ЛеБрон Джеймс / Getty Images
ЛеБрон Джеймс / Getty Images

Суперзірка Лейкерс ЛеБрон Джеймс, без сумніву, є одним із найвпливовіших гравців в історії баскетболу. Однак ясно, що чотириразовий чемпіон НБА хоче залишити слід не лише у спорті, а й у суспільстві.

Побудувавши свою власну школу кілька років тому у його рідному місті Акрон, штат Огайо, Фонд сім'ї ЛеБрона Джеймса оголосив, що тепер вони роблять ще один крок уперед.

"Король" очолить ініціативу з відкриття нової повноцінної медичної установи в Акроні, яка називатиметься I Promise HealthQuarters, повідомляє ClutchPoints.

Після завершення ремонту в медичному центрі West Market Street HealthQuarters будуть пропонуватися повні медичні, стоматологічні, оптометричні та психіатричні послуги, а також консультації не лише учням I Promise, а й їхнім сім'ям як у загальній програмі, так і в школі, фонд якої знаходиться трохи далі по вулиці.

Читайте також: "Люблю, коли хтось сварить мене": ЛеБрон зізнався, де і чому він хотів би грати

Крім цього медичного закладу, фонд зірки Лейкерс також будує комерційний комплекс прямо через дорогу, який буде спрямований на забезпечення зайнятості місцевого населення, а також I Promise Housing, який пропонуватиме "доступні варіанти житла для партнерських сімей".


x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK