Вестбрук не визнавав своїх помилок під час теоретичних занять

Ще одна історія, що підтверджує непростий характер гравця.
21 липня, 17:21
Расселл Вестбрук / Getty Images
Расселл Вестбрук / Getty Images

Було багато історій, пов'язаних з Расселлом Вестбруком і його дебютним сезоном в Лейкерс. Деякі з цих наративів були пов'язані з небажанням колишнього MVP ліги приймати конструктивну критику з боку команди, особливо тренерського штабу.

Інсайдер НБА Джован Буха з The Athletic підлив масла у вогонь, розповівши, наскільки шокуючою була поведінка Вестбрука під час командних теоретичних занять. Скажімо так, Расті не найсприйнятливіший до негативних відгуків.

"Судячи з того, що я чув минулого сезону, наприклад, під час сесій, він заперечував речі, які були дуже очевидні, наприклад: "Гей, ти пропустив цю захисну ротацію", — цитує Буха CluthPoints. "Йому не подобалося бути в центрі уваги цих заняттях".

Ймовірно, це одна з причин, чому перший сезон Вестбрука в Лос-Анджелесі не вдався. Расселл ніколи не любив слухати критику на свою адресу і визнавати помилки. Також не дивно, що його ставлення не надто влаштовувало деяких його товаришів по команді.

Читайте також: Шарлотт виступив із заявою з приводу звинувачень на адресу Бріджеса

Повідомляється, що ЛАЛ все ще намагаються обміняти його до початку нового сезону, і, враховуючи всі ці неприємні історії, здається цілком зрозумілим, що Лос-Анджелес просто хоче позбутися свого головного болю.


x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK