Запит обміну від Дюранта може призвести до першого з 2011 року локауту в НБА

Кей Ді, сам того не розуміючи, може відстрочити старт сезону.
31 липня, 15:58
Кевін Дюрант / Getty Images
Кевін Дюрант / Getty Images

Запит Кевіна Дюранта на обмін став величезним шоком для всієї НБА. Пройшов рівно місяць із цих подій, і за цей час гравець ні на крок не наблизився до виходу з клубу.

Така ситуація стала занадто частою в лізі: Бен Сіммонс і Кайрі Ірвінг відмовляються грати зі своїх причин, зірки на кшталт Джеймса Хардена та Дюранта запитують обмін. Власники команд більше не мають наміру це терпіти.

За словами Брайана Льюїса з The New York Posts, вони хочуть внести деякі зміни до колективної угоди, щоб запобігти подібним ситуаціям у майбутньому, і, як повідомляється, готові піти на локаут, щоб добитися цього, передає Fadeaway World.

"Торгові переговори Кевіна Дюранта будуть вражати НБА протягом наступних кількох тижнів, якщо не місяців. З іншого боку, майбутні переговори щодо колективного договору ліги можуть відстрочити старт сезону або взагалі скасувати його. Все це пов'язано".

"НБА щойно завершила свій найприбутковіший сезон за всю історію, і ліга та її гравці знають, що на горизонті з'являться ще більші вигоди, як тільки обидві сторони досягнуть нової трудової угоди. Оскільки на карту поставлено величезну суму грошей, жодна з сторін не хоче зупинення сезону".

"Але нещодавні дії Дюранта - поряд з діями Бена Сіммонса, Джеймса Хардена та Кайрі Ірвінга, всіх товаришів Дюранта по команді в Брукліні минулого сезону - привернули увагу власників НБА, і не в хорошому сенсі".

Цікаво, що всі гравці, згадані у статті, були або є частиною Нетс.

Ця ситуація може багато змінити для гравців, але бачачи, як погано вони поводилися в останні роки, легко зрозуміти, чому власники спробують внести серйозні зміни, щоб захистити свої інвестиції. А сага з обміном Кей Ді тільки посилила ситуацію, і власники готові зробити все, щоб змінити ситуацію.


x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK