"Це л*йно стає комічним": Дюрант спростував чутки про завершення кар'єри

Драма Кевіна Дюранта з обміном з Брукліна з кожним днем ​​стає дедалі химернішою.
16 серпня, 15:06
Кевін Дюрант / Getty Images
Кевін Дюрант / Getty Images

У понеділок, 15 серпня, інсайдер НБА Марк Стейн опублікував оновлений звіт про Кевіна Дюранта, який викликав ажіотаж у соціальних мережах.

"Під час Літньої ліги в Лас-Вегасі один із керівників команд із найбільшими зв'язками, з яким я регулярно розмовляв, наполягав на тому, що, судячи з того, що він чув, Кевін Дюрант швидше завершить кар'єру, ніж знову зіграє за Бруклін" , - Заявив Стейн.

Читайте також: Філадельфія та Сіммонс дійшли згоди щодо утриманої зарплати

Він швидко уточнив, що малось на увазі: "Я сказав інформатору, що просто не міг у це повірити. Я був вірним прихильником теорії про те, що Дюрант дуже любить грати в баскетбол, щоб займати таку позицію".

Але, зрозуміло, що ця частина була виключена з вірусного поширення новин серед безлічі різних джерел. В результаті сам Кей Ді відчув необхідність розвіяти чутки і спростувати будь-яку ідею про достроковий вихід зі спорту, передає Sporting News.

"Я знаю, що більшість людей повірить неназваним джерелам, а не мені, але якщо є хтось, хто слухатиме - я не планую завершувати кар'єру найближчим часом. Зараз це л*йно стає комічним".

Чотирирічний контракт Дюранта на 198 мільйонів доларів, який він підписав з Нетс у 2019 році, набуде чинності наступного сезону. Враховуючи фактор любові Кевіна до гри і той факт, що йому всього 33 роки, цього вже було достатньо, щоб не вірити чуткам про завершення кар'єри, хоч би як сильно він хотів покинути Бруклін.


x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK