НБА оштрафувала зірку Чикаго за показаний середній палець під час матчу

Чорногірський баскетболіст відзначився не найкрасивішим жестом під час нещодавньої гри.
2022 г., 11 листопада, 19:42
Нікола Вучевич / Getty Images

НБА оштрафувала центрового Чикаго Ніколу Вучевича на 15 тисяч доларів за демонстрацію середнього пальця, повідомляє ClutchPoints.

Епізод стався в середині першої чверті недавнього матчу проти Нового Орлеана, який Буллз програли з рахунком 111:115.

У результаті Вучевич провів на паркеті 27 хвилин, набравши лінію з 18 очок, 7 підбирань та 2 передач. У середньому по сезону чорногорець набирає 16.5 очка, 11.9 підбирань та 3.1 передачі при 47.3% реалізації з гри.

Цього сезону Чикаго йде на сьомому місці Східної конференції, маючи баланс перемог 6-7.