Вестбруку розбили голову, після чого він отримав технічний фол

Минулої ночі в Сан-Антоніо пристрасті розжарилися до краю.
2022 г., 27 листопада, 17:40
Рассел Вестбрук з розбитою головою / Getty Images

Лейкерс останні два дні провели в Техасі, де зіграли два матчі проти Сан-Антоніо. Як і у випадку з першою грою, друга завершилася перемогою каліфорнійців із рахунком 143:138.

За 2 хвилини до кінця третьої чверті при боротьбі за підбір бігмен Сперс Зак Коллінс ліктем ударив Расселла Вестбрука по лобі, внаслідок чого у розігруючого ЛАЛ пішла кров.

Після приземлення на паркет Расті одразу ж підвівся і рвонув на свого кривдника. Їх одразу розняли.

В результаті Вестбрук отримав технічний фол за свої емоції, а Коллінс - неспортивний фол №2, який дорівнює видаленню з майданчика.

Після отримання медичної допомоги Расселл зумів повернутися на майданчик, щоб допомогти своїй команді здобути вже сьому перемогу в сезоні - Лос-Анджелес йде на 13-му місці в Західній конференції.

За 26 хвилин на паркеті Вестбрук набрав 11 очок, 7 підбирань та 6 передач.