Гравець Бостона данком пошкодив кільце, тим самим на півгодини перервавши матч проти Денвера

"Таймлорд" своїм данком зупинив поєдинок найкращих команд ліги.
2023 г., 2 січня, 17:40
Роберт Вільямс ІІІ / Getty Images

Минулої ночі в очній зустрічі зійшлися лідери обох конференцій - Денвер приймав у гостях Бостон. Гра завершилася перемогою Наггетс із рахунком 123:111.

На старті четвертої чверті "кельти" організували атаку, в якій Джейлен Браун навісив на Роберта Вільямса III, який потужним данком завершив алей-уп. Але він трохи перестарався.

"Таймлорд" так сильно повис на кільці, що його було пошкоджено. У результаті на його ремонт пішло приблизно 35 хвилин.

Поки співробітники арени лагодили кільце, ДеАндре Джордан та Нікола Йокич встигли зіграти з уболівальниками у "Камінь, ножиці, папір". Інші ж з нудьги ледь не заснули.