Ні дня без бійок: гравці Орландо та Міннесоти були видалені за сутичку

Другу ніч поспіль баскетболісти не можуть утримати свої кулаки від облич опонентів.
2023 г., 4 лютого, 17:32

Матч між Міннесотою та Орландо (120:127) було перервано через масову бійку, що виникла біля лави запасних Меджик, повідомляє The Athletic.

За півтори хвилини до кінця третьої чверті виникла суперечка між Остіном Ріверсом та Мо Бамбою, яка переросла у бійку гравців обох команд.

Незадовго до зіткнення сталася така сцена.

В результаті з майданчика були видалені Остін Ріверс, Торін Прінс, Джейден МакДеніелс (усі - Міннесота), а також Мо Бамба та Джейлен Саггс (обидва - Орландо).

Нагадаємо, що днем ​​раніше бійку влаштували Донован Мітчелл та Діллон Брукс. Обидва баскетболісти були вилучені, а Клівленд завоював перемогу над Мемфісом.