Каррі травмував ногу у матчі проти Далласа

Через зіткнення із суперником лідер "воїнів" не зміг дограти поєдинок.
2023 г., 5 лютого, 15:58
Стеф Каррі / Getty Images

Голден Стейт зі змінним успіхом провів матч проти Далласа.

З одного боку команда Стіва Керра здобула важливу перемогу 119:113 над суперником у боротьбі за місце у плей-оф, а з іншого вона втратила свою зірку Стефа Каррі.

34-річний розігруючий Ворріорз за 2:01 до кінця третьої чверті зіткнувся колінами з МакКінлі Райтом. Каррі отримав фол у захисті після чого пішов у роздягальню, звідки так і не повернувся.

Рентгенівський знімок не виявив серйозних проблем, тепер Стеф має пройти МРТ, повідомляє официальный сайт НБА.

"Щоразу, коли хлопець збирається пройти МРТ, це, безумовно, викликає занепокоєння", - сказав Керр після матчу. "Тож нам просто потрібно почекати та побачити результати".

Стеффен Каррі, який пропустив 11 ігор на початку цього сезону через підвивих лівого плеча, встиг набрати 21 очко за 26 хвилин з 6 підбираннями і 7 передачами.