Стриптизерки з Денвера вимагають вибачень від Моранта

Удар прийшов звідти, звідки Джа на нього найменше чекав.
21 травня, 17:57
Джа Морант / Getty Images
Джа Морант / Getty Images

Стриптизерки з нічного клубу "Shotgun Willie's" у Денвері вимагають вибачень від Джа Моранта, який у березні провів там кілька незабутніх ночей, повідомляє New York Post.

Тоді 23-річний розігруючий Мемфіса відпочивав після поразки від Наггетс. Саме однієї з тих ночей Морант вперше блиснув пістолетом під час прямого ефіру в Instagram.

На думку стриптизерок, Джа, який витратив за кілька ночей приблизно 50 тисяч доларів, їх тероризував, а тому він зобов'язаний вибачитися перед ними.

"Я не передбачаю вибачень найближчим часом. Він хлопчик", - сказала одна з танцівниць, додавши, що вона не думає, що він отримає урок із останнього скандалу, в якому він опинився.

"Він явно просить уваги і намагається бути крутим. Йому слід заборонити вхід до всіх клубів та позбавити кар'єри в НБА, враховуючи нинішні обставини в нашій країні щодо насильства із застосуванням вогнепальної зброї".

Інша танцівниця висловила своє здивування тим, що Морант досі числиться у команді.

Варто зазначити, що у березні власник клубу заявив, що Джа був "виключно поважним та милим" під час свого відпочинку у закладі.

Нагадаємо, що нещодавно Джа Морант знову показав пістолет під час прямого ефіру в соціальних мережах свого друга, за що його було відсторонено Мемфісом від усіх командних заходів на невизначений час.


x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK