Лень: Найкраща допомога для України - дати більше зброї

Український баскетболіст дав інтерв'ю, в якому розповів про Сакраменто, події минулого сезону, а також війну в Україні.
2023 г., 10 жовтня, 09:07
Олексій Лень / Getty Images
Олексій Лень / Getty Images

Центровий Сакраменто та збірної України Олексій Лень в інтерв'ю для Sactown Sports висловився на кілька важливих тем.

Спочатку 30-річний баскетболіст розповів про нинішній стан справ у колективі, який готується до нового сезону.

“Команда зіграна, склад майже не змінився, тренерський штаб залишився тим самим. Вважаю, що цього сезону ми наберемо оберти набагато швидше, ніж рік тому. В минулому сезоні мені було не дуже приємно сидіти в запасі. У кожного гравця є его. Це нелегко, коли хтось грає не дуже якісно, а ти все одно дивишся за матчем зі сторони".

"Але я концентрувався на щоденних тренуваннях, продовжував працювати, виконував додаткові кидкові вправи. Тренерський штаб допоміг мені залишатися зосередженим. Мені говорили, що треба почекати. Шанс може з’явитися або ні, але завжди треба бути готовим", - цитує гравця офіційний сайт ФБУ.

Олексій розповів, як у минулому сезоні головний тренер "королів" Майк Браун попередив його, що він матиме кілька матчів наприкінці регулярного сезону, щоб набрати форму перед першим для франшизи за 16 років постсезоном.

"Майк Браун підійшов до мене за 5 матчів до кінця регулярного чемпіонату і запитав: “Ти готовий?”. Я відповів, що мені треба декілька ігор, щоб втягнутися в ігровий ритм, відчути ноги. Він сказав, що в мене будуть ці 5 матчів і я маю набрати форму до початку плей-оф. Я відреагував з захопленням: “Нарешті це сталося”.

Джерело: Getty Images

Читайте також: Оглядач Філадельфії був звільнений за пост солідарності з палестинцями

"Чесно кажучи я здивувася. Зазвичай команда робить ставку на певну групу гравців в перших 50-60 матчах сезону і потім нічого не міняє. Я не потрапляв у ротацію, але був готовий в будь-який час в неї влитися, підстрахувати одноклубників у випадку травм і тому подібного".

На думку Леня, Сакраменто зможе пройти перший раунд плей-оф наступного сезону.

"Головна зміна у порівнянні з попереднім сезоном? Я відчуваю кращу комунікацію з усіма в команді. Для мене першочергове значення мають відносини і зв’язок з партнерами. У нас залишилися незавершені справи з минулого сезону. Вважаю, що ми мали перемагати Голден Стейт в 7 матчі першого раунду плей-оф". 

"Ми пройдемо цю стадію, якщо кожен покаже невеликий прогрес в цьому сезоні. Команда зіграна, всі знають сильні та слабкі сторони своїх одноклубників. Влитися в сезон буде легко. Ми розуміємо чого очікувати один від одного, краще спілкуємося і взаємодіємо на паркеті".

Джерело: Getty Images

Його також спитали про ситуацію в Україні. Олексій заявив, що для успішної оборони у війні з російськими окупантами союзники мають дати більше зброї.

"Ситуація в Україні? Краща допомога – надати нам якомога більше зброї, це потреба номер один. Поки у нас немає переваги в цьому компоненті. Ворог має перевагу в кількості людей, артилерії та іншому. Тому потреба номер один – допомога в отриманні зброї".

"Треба донатити. У мене є власний фонд. Я допомагаю біженцям з України, тому що НБА забороняє гравцям напряму допомагати армії. Є таке обмеження, тому фонд Леня допомогає біженцям – людям, які втратили сім’ю і домівки, переїхали в іншу країну. Я намагаюся допомогти їм будь-якими можливими способами".

Нагадаємо, що Олексій Лень зіграв у нещодавньому матчі Сакраменто в рамках передсезонної підготовки, проте його команда поступилася Торонто.

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!


x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK