Девіс не зміг дограти матч проти Маямі через травму

Лейкерс очікують, що бігмен швидко відновиться та повернеться на майданчик.
2023 г., 7 листопада, 17:32
Ентоні Девіс / Getty Images

Зірка Лейкерс Ентоні Девіс зазнав спазмів у лівому стегні, що змусило його достроково залишити майданчик у програному матчі з Маямі (107:108), повідомляє ESPN.

Однак після гри сам гравець заявив, що він "дуже оптимістичний" з приводу швидкого повернення до складу.

Девіс сказав, що він пошкодив свій привідний м'яз наприкінці другої чверті. Він залишився у грі на кілька володінь, перш ніж піти з паркету за 2:17 до кінця першої половини.

У перерві Ентоні розім'явся і повернувся на майданчик лише для того, щоб головний тренер ЛАЛ Дарвін Гем через дві хвилини взяв тайм-аут, щоб вивести Девіса з гри.

Гравець сходив у роздягальню і повернувся назад, але безрезультатно – за дві хвилини до кінця третьої чверті Девіс знову пошкодив стегно, крикнувши "F*ck!".

Очікується, що Ентоні Девіс буде готовий до матчу проти Х'юстона, який відбудеться у ніч проти четверга, 9 листопада.

На даний момент Лейкерс посідають десяте місце у Західній конференції, маючи баланс перемог 3-4.