Грін спробував задушити Гобера на перших хвилинах матчу Голден Стейт - Міннесота

Пристрасті в Сан-Франциско загострилися ще до того, як команди встигли набрати очки.
2023 г., 15 листопада, 10:58
Голден Стейт - Міннесота / Getty Images

Минулої ночі в рамках внутрішньосезонного турніру НБА відбувся матч, у якому Міннесота знову завдала Голден Стейт домашньої поразки, цього разу з рахунком 104:101.

Не встигли команди як слід розігрітися та увійти до ритму гри, як на паркеті спалахнув конфлікт.

Вже на другій хвилині зустрічі в центрі майданчика зчепилися Клей Томпсон та Джейден МакДеніелс. Тут же підлетіли гравці, що знаходилися на майданчику, а також тренерські штаби команд.

Але це ніяким чином не завадило Дреймонду Грін взяти в захват шию Руді Гобера. Примітно, що умовляти Гріна відпустити опонента довелося головному тренеру Ворріорз Стіву Керру, який знаходився у безпосередній близькості до інциденту.

Вивчивши деталі сутички, судді виписали Гріну неспортивний фол другого ступеня. Томпсон і МакДеніелс отримали по подвійному технічному. Усіх трьох було вилучено з гри.

Після матчу Керр не приховував невдоволення діями Гобера, котрі залишилися непоміченими суддями. На думку тренера, центровий Тімбервулвз також мав бути вилучений із паркету за те, що він схопив Томпсона за шию. При цьому він вважає, що сам Клей не заслуговував на видалення, повідомляє ClutchPoints.

Нагадаємо, що на ISPORT можна ознайомитися з розкладом та результатами всіх матчів внутрішньосезонного турніру НБА.