Йокич та тренер Денвера були вилучені з матчу проти Детройту

Це все одно не завадило Наггетс здобути виїзну перемогу.
2023 г., 21 листопада, 17:39
Нікола Йокич сперечається із суддею / Getty Images

Минулої ночі в рамках регулярного сезону НБА Денвер на виїзді обіграв Детройт із рахунком 107:103.

Однак ще у першій половині матчу гості втратили свого тренера та головну зірку, повідомляє ESPN.

Нікола Йокич отримав свій перший технічний фол за суперечки із суддею щодо звичайного фолу у першій чверті. Майкла Мелоуна вигнали за те, що він вийшов на майданчик, щоб посперечатися із суддею наприкінці тієї ж чверті.

Потім дворазовий MVP приєднався до свого наставника в роздягальні після того, як отримав другий технічний ближчий до великої перерви.

"Думаю, Нікола турбувався про мій добробут", - пожартував згодом Мелоун. "Важко дивитися гру по телевізору: ми обіймалися в хороших матчах, а в поганих я лаявся по-сербськи".

Йокич встиг набрати за 15 хвилин на паркеті 9 очок, 5 підбирань і 5 передач. На перерву Наггетс йшли при рахунку 56:55 на свою користь.

На даний момент Денвер (10-4) йде третім на Заході, а Детройт (2-13) - останнім на Сході, маючи 11-матчеву серію поразок.