Дончич пошкодив палець у матчі проти Кліпперс

Травмувавши руку, словенець продовжив гру і став її найрезультативнішим гравцем.
2023 г., 26 листопада, 22:38
Лука Дончич / Getty Images

Минулої ночі в рамках регулярного сезону НБА Кліпперс здолали Даллас із рахунком 107:88.

На старті першої чверті зірка Маверікс Лука Дончич пошкодив палець лівої руки. Словенець намагався перехопити м'яч у Джеймса Хардена, але замість м'яча він влучив по коліну суперника.

Після удару Дончич почав трясти своєю рукою від болю, після чого стиснув її. Потім йому наклали бандаж.

Після матчу Лука розповів, що під час великої перерви йому зробили рентген, який не показав нічого серйозного.

"Я вдарив його по коліну. Я бачив фотографію. Це не те, що вам хочеться бачити. Не думаю, що там перелом. Рентген спочатку показав, що палець зламаний. Подивимося, що там насправді, коли повернемося в Даллас", - цитує баскетболіста BasketNews

Незважаючи на пошкодження, Лука Дончич провів на паркеті 38 хвилин, за які набрав лінію з 30 очок, 3 підбирання та 4 передач, ставши найрезультативнішим гравцем матчу.