Морант допоміг Мемфісу здолати Новий Орлеан у своєму першому матчі після відсторонення

При цьому Гріззліс відіграли 24-очкове відставання, а сам Джа закинув переможний кидок.
2023 г., 20 грудня, 10:11
Мемфіс Гріззліс / Getty Images

Минулої ночі в матчі регулярного сезону НБА між Мемфісом і Новим Орлеаном відбулося повернення Джа Моранта. І вийшло воно тріумфальним.

Наприкінці другої чверті Гріззліс програвали 24 очки. Але до кінця поєдинку їм удалося відіграти відставання, кілька разів навіть вийшовши вперед.

В останній атаці матчу за рівного рахунку 113:113 м'яч опинився у Моранта, який пішов у прохід під кільце і закинув переможний кидок, тим самим принісши Мемфісу перемогу у своїй першій грі після відсторонення - Джа пропустив 25 матчів.

За практично 35 хвилин на паркеті Джа Морант набрав лінію з 34 очок, 6 підбирань, 8 передач і 2 перехоплення, маючи при цьому найвищий у команді коефіцієнт корисності (+12).