Ворріорз втратили ще одного гравця.
6 січня, 18:06
Кріс Пол / Getty Images

Захисник Голден Стейт Кріс Пол зламав ліву руку і наступного тижня його чекає операція, повідомляє ESPN.

Пол отримав травму в середині третьої чверті переможного матчу Ворріорз із Детройтом з рахунком 113:109.

За 6:06 до кінця третьої чверті 38-річний розігруючий спробував підібрати м'яч після відскоку від кільця. Однак у протилежному напрямі рухався Джейден Айві.

Внаслідок контакту із суперником Пол зламав руку. Він схопився за ліву кисть і вирушив у роздягальню. Наразі термін його повернення залишається невідомим.

У нинішньому сезоні Кріс Пол у середньому набирає 9 очок, 3,7 підбирання та 7,3 передачі за матч. Голден Стейт йде десятим на Заході, маючи баланс перемог 17-18.

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!