Тренер Леня за допомогою ноутбука вказав на помилки суддів у матчі Мілуокі - Сакраменто

Майк Браун наочно продемонстрував, через що він розлютився, що стало причиною його вилучення.
15 січня, 18:04
Гравці Сакраменто стримують Майка Брауна / Getty Images

Минулої ночі в рамках регулярного сезону НБА Сакраменто з Олексієм Ленем у складі поступився Мілуокі в овертаймі з рахунком 142:143.

Головний тренер Кінгз Майк Браун був вилучений на початку четвертої чверті після того, як він вискочив на майданчик з криками на адресу судді. Гравцям Сакраменто довелося стримувати свого наставника і потім відвести його за межі паркету.

Під час прес-конференції після матчу Браун заявив, що рефері були не послідовні у своїх рішеннях. Під час своєї промови він використовував ноутбук із відео моментів, які, на його думку, були неправильно трактовані.

"Зараз я покажу вам, за що мене вилучили (Браун потім прокоментував кілька епізодів з матчу). Судді - люди, і вони можуть робити помилки, але ви просто сподіваєтеся, що судді мають якусь послідовність", - цитує наставника ESPN.

"Судді сьогодні були чудові, вони спілкувалися зі мною весь вечір. Але щодо послідовності, ви, хлопці, бачили це прямо тут (вказав на ноутбук). На мій погляд, сьогодні ввечері не було послідовності".

На даний момент Сакраменто посідає шосте місце Західної конференції, маючи позитивний баланс перемог (23-16).