Нью-Йорк подав протест на поразку від Х'юстона через помилкове рішення суддів

Нікс хочуть позбавити себе незаслужено програної зустрічі, догравши овертайм.
14 лютого, 10:08
Ар Джей Барретт та Джейлен Брансон / Getty Images

Нью-Йорк Нікс подали протест, щоб оскаржити результат програного матчу з Х'юстон Рокетс (103:105) 13 лютого, повідомляє The Athletic.

За рахунку 103:103, захисник Х'юстона Аарон Холідей кинув триочковий за 0,3 секунди до кінця.

Рефері Джейсін Гобл свиснув порушення гравця з боку захисника Нью-Йорка Джейлена Брансона, який викинувся на суперника з бажанням заблокувати кидок. Холідей реалізував два з трьох штрафних кидків і приніс Рокетс перемогу.

Однак після матчу керівник суддівської бригади Ед Меллой визнав, що Брансон зробив "випадковий контакт", і арбітр не повинен був фіксувати фол.

Якби не пролунав свисток, Нікс і Рокетс перейшли б в овертайм за рівного рахунку 103:103.

Цього сезону Х'юстон та Нью-Йорк більше не зустрінуться на одному паркеті. Але, за інформацією джерела, якщо протест буде схвалено, то команди можуть зійтися знову в рамках догравання овертайму. Варто зазначити, що за всю історію НБА всього шість протестів було схвалено.

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!