Рішення тренера Голден Стейт перервало 12-річну серію Томпсона

Незважаючи на це, баскетболіст видав чи не найкращу гру цього сезону.
16 лютого, 20:30
Клей Томпсон / Getty Images

Минулої ночі в рамках регулярного сезону НБА Голден Стейт здобув виїзну перемогу над Ютою з рахунком 140:137.

Найкращим гравцем зустрічі став захисник "воїнів" Клей Томпсон, який за 28 хвилин на паркеті зібрав лінію з 35 очок, 6 підбирань та 2 передач. Однак це сталося за незвичайних обставин.

Як повідомляє офіційний сайт НБА, Томпсон взяв участь у матчі, вийшовши з лави, що сталося з ним уперше з березня 2012 року, коли він був новачком.

Таким чином перервалася його дванадцятирічна серія, коли він виходив виключно у складі стартової п'ятірки Ворріорз. До цього дня 34-річний "снайпер" провів у старті 727 матчів поспіль.

Наразі Голден Стейт посідає десяте місце Західної конференції, маючи баланс перемог 27-26. Це місце дозволить команді Стіва Керра виступити у турнірі плей-ін.

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!