Голмгрен встановив новий статистичний рекорд для новачків НБА

Раніше подібним досягненням могли похвалитися лише гравці, які провели у лізі більше одного сезону.
26 лютого, 16:47
Чет Голмгрен / Getty Images

Минулої ночі в рамках регулярного сезону НБА відбувся матч, в якому Оклахома здолала Х'юстон із рахунком 123:110.

Одним із найкращих гравців зустрічі став бігмен Тандер Чет Голмгрен. Новачок ліги набрав 29 очок, 8 підбирань, 7 передач і 3 блок-шоти за 33 хвилини на паркеті.

Як повідомляє BasketNews, Голмгрен став першим новачком в історії НБА, якому вдалося за один сезон закинути 100 триочкових і здійснити 150 блок-шотів. При цьому 21-річний американець ще має час до кінця сезону, щоб поліпшити ці показники.

Варто зазначити, що Голмгрен став лише четвертим гравцем в історії ліги із такими показниками за сезон. До нього цим відзначилися Джарен Джексон-молодший, Брук Лопес і Раф ЛаФренц.

Цього сезону Чет Голмгрен набирає в середньому за матч 17,1 очка, 7,7 підбирання та 2,7 передачі. Оклахома йде першою на Заході, маючи баланс перемог 40-17.

Раніше стало відомо, що зірковий розігруючий Атланти Трей Янг пропустить значний період часу через операцію на руці, що ставить під удар шанси Хоукс на постсезон.

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!