Дончич перервав свою рекордну серію трипл-даблів, отримавши пошкодження

Словенець не дограв матч, який його команда без нього зуміла довести до перемоги.
14 березня, 12:00
Лука Дончич / Getty Images

Минулої ночі в рамках регулярного сезону НБА Даллас на своєму паркеті обіграв Голден Стэйт із рахунком 109:99.

Перемога для Маверікс була затьмарена ушкодженням головної суперзірки команди в особі Луки Дончича, повідомляє ESPN.

За 6:46 до кінця четвертої чверті 25-річний словенець залишив майданчик через болі у лівому підколінному сухожиллі. У гру він не повернувся.

Дончич встиг провести на паркеті майже 30 хвилин, за які набрав лінію з 21 очка, 3 підбирання та 9 передач. Таким чином перервалася його рекордна серія трипл-даблів, які він набирав у семи матчах поспіль.

Існує ймовірність, що Лука не зможе вирушити в Оклахому на гру з Тандер, яка відбудеться в ніч на п'ятницю, 15 березня. Про це повідомив головний тренер техасців Джейсон Кідд під час післяматчевої прес-конференції.