Едвардс травмував Коллінза, забивши через нього потужний данк

При цьому лідер Міннесоти примудрився вивести з гри не лише суперника, а й самого себе (хоч і на якийсь час).
19 березня, 08:44
Ентоні Едвардс / Getty Images

Минулої ночі в рамках регулярного сезону НБА Міннесота на виїзді обіграла Юту з рахунком 114:104.

Найкращим гравцем зустрічі став захисник "вовків" Ентоні Едвардс, який набрав 32 очки, 7 підбирань, 8 передач і 2 блок-шоти. Він же став автором самого вогняного моменту вечора.

У середині третьої чверті Тімбервулвз втекли в атаку, Едвардс отримав м'яч і потужно забив зверху через бігмена Джаз Джона Коллінза, який намагався перешкодити Ент-Мену.

"Я думав, що не заб'ю це, тому що я не був близький до кільця, але якимось чином Бог побажав, щоб я зробив це. У мене від цього мурашки по шкірі, тому що я завжди мріяв забити щось таке через когось", - сказав після матчу Едвардс.

Примітно, що в цьому моменті обидва гравці зазнали пошкоджень.

Як повідомляє ESPN, Едвардс вивихнув палець лівої руки, який влетів у вилицю суперника. Під час наступного тайм-ауту він помчав у роздягальню, де йому поставили палець на місце, замотали його стрічкою та повернули у гру.

А ось Коллінз не зміг продовжити матчу. Його виключили з гри через підозру на струс мозку. Пізніше з'ясувалося, що це виявився лише забій голови.