Прометей виступить у чвертьфіналі плей-оф Латвійсько-естонської ліги

Незабаром "титани" розпочнуть шлях із захисту статусу чинного чемпіона змагання.
28 березня, 11:28

У середу, 27 березня, відбувся фінальний матч регулярного сезону Латвійсько-Естонської баскетбольної ліги, в якому Прометей розгромив ТалТех/OPTIBEТ із рахунком 104:81.

За підсумками регулярки команда зі Слобожанського з показником 26-4 посіла друге місце та кваліфікувалася до чвертьфіналу плей-оф.

На цій стадії постсезону суперником "титанів" стане латвійський Огре, який фінішував сьомим. Чвертьфінали відбудуться у форматі серії до двох перемог.

Перший чвертьфінальний матч між командами відбудеться у суботу, 30 березня. Початок поєдинку заплановано на 17:00 за київським часом.

Варто зазначити, що Прометей - чинний чемпіон ЛЕБЛ, куди команда Ронена Гінзбурга заявилася минулого сезону через повномасштабне вторгнення російських окупантів на територію України.

Нагадаємо, що нещодавно Прометей припинив участь у Єврокубку, розгромно поступившись французькому Бургу на стадії чвертьфіналу.

КЛЮЧОВІ СЛОВА: БК Прометей