Михайлюк - найкращий за перехопленнями, Бобров потрапив до ТОП-5 з трьохочкових влучень на Євробаскеті

Українські баскетболісти опинилися серед найкращих у різних статистичних метриках.
2022 г., 19 вересня, 16:36
Святослав Михайлюк / ФБУ

По завершенню чемпіонату Європи з баскетболу 2022 року збірна України посіла одинадцяте місце, поступившись 1/8 фіналу збірної Польщі. Після того, як усі матчі турніру були зіграні, стали відомі найкращі гравці у різних категоріях.

Так, згідно з офіційним сайтом ФБУ, український захисник Святослав Михайлюк став найкращим перехоплювачем турніру - у середньому Свят робив 2.2 перехоплення за гру. Він ділить перше місце з Кендріком Перрі з Чорногорії. Але оскільки Михайлюк сумарно провів на майданчику менше часу, саме українець вважається лідером.

Бігмен збірної України В'ячеслав Бобров став одним із найкращих снайперів Євробаскету. Маючи точність попадань кидків з-за дуги, що дорівнює 53.8%, він зайняв четверте місце серед усіх гравців турніру.

В'ячеслав Бобров

Центровий Олексій Лень може похвалитися сьомим результатом за блок-шотами - у середньому 1.2 блоку за гру.

Переходячи до командних показників, не можна не відзначити той факт, що Україна стала п'ятою командою турніру з підбирань (37,5 у середньому за гру). А за раніше згаданими блоками українська збірна взагалі має четвертий найкращий показник (3,7 у середньому за гру).