Збірна України з баскетболу поступилася Хорватії, не зумівши кваліфікуватися на Олімпіаду

2023 г., 18 серпня, 18:47
Збірна України з баскетболу  / ФБУ
Збірна України з баскетболу / ФБУ

У п'ятницю, 18 серпня, у рамках півфінального поєдинку плей-офф пре-кваліфікації Олімпіади-2024 зійшлися збірні Хорватії та України.

Вже з першого періоду господарі почали показувати, хто головний на майданчику, забравши перші десять хвилин у свою скарбничку 24:17.

Далі наша команда змогла з мінімальною різницею забрати другу чверть, проте у третій знову повторився розгром 26:16.

Фінальний період майже нічого не вирішував, оскільки збірна України сильно поступалася хорватам як, через що гра завершилася з рахунком 85:70.