Україна зазнала другої поразки поспіль у кваліфікації жіночого Євробаскету-2025

Провальна четверта чверть перекреслила весь успіх, який українські баскетболістки здобули раніше.
2023 г., 12 листопада, 23:08
Україна - Португалія / ФБУ

У неділю, 12 листопада, відбувся матч другого туру відбору на жіночий Євробаскет 2025 року, в якому зійшлися збірні України та Португалії.

На відміну від попередньої зустрічі, де Сербія не дала жодного шансу (40:82), цього разу українки робили все, як треба.

Вже за підсумками першої чверті "жовто-сині" захопили лідерство, і навіть програна друга чверть не змінила ситуацію - перевага була зафіксована у третій 10-хвилинці.

Але щось незрозуміле сталося у заключній чверті. Українки, які мали 6-очковий відрив, примудрилися пропустити майже стільки ж, скільки за попередні 30 хвилин матчу. І при цьому вони самі не вирізнялися результативністю, що в результаті призвело до розгромної і образливої ​​поразки.

Найрезультативнішою у складі збірної України стала Вікторія Балабан, яка зібрала лінію з 19 очок, 3 підбирання та 2 передач. Однак на її рахунку також є найбільша кількість втрат (8).

Цікавою статистикою відзначилася Тетяна Юркевичус: не здійснивши жодного кидка, вона зібрала 15 підбирань та 7 передач.

Україна - Португалія 63:78 (20:17, 10:12, 19:14, 14:35)

Україна: Балабан (19 + 3 підбирання + 2 передачі), Путря (13 + 3 підбирання), Дубнюк (10 + 4 підбирання + 4 передачі), Філевич (9), Уро-Ніле (7 + 2 передачі), Бойко (5), Юркевічус (0 + 15 підбирань + 7 передач), Любинець (0 + 2 підбирання + 2 передачі), Мітіна (0), Волошина (0).

У наступному матчі жіноча збірна України зустрінеться із збірною Північної Македонії. Цей поєдинок відбудеться зовсім не скоро – 7 листопада 2024 року.