Україна стартувала з поразки Словенії у відборі на Євробаскет-2025

Після хорошої першої половини "жовто-сині" провалили третю чверть, що й відіграло ключову роль у результаті поєдинку.
22 лютого, 21:04
Олександр Ковляр / ФБУ/fbu.ua

У четвер, 22 лютого, у словенському Копері стартувала кваліфікація чемпіонату Європи 2025 року.

У першому матчі групи А зійшлися збірні України та Словенії, які грали без своїх головних зірок через особливі правила НБА.

Але навіть без них українська команда змогла нав'язати боротьбу більш титулованому супернику.

Після непоганої першої чверті, яка завершилася з мінімальною перевагою українців, у другій 10-хвилинці команда Віталія Степановського спромоглася оформити солідний відрив (+8), який, на жаль, був нівельований до великої перерви.

Після відпочинку словенці відразу почали захоплювати перевагу, що в них і вийшло - третю чверть Україна програла з рахунком 13:25.

І хоча українські баскетболісти змогли скоротити відставання з -13 до -5, Словенія знову організувала ривок, повернувши двозначну перевагу, яка й протрималася до самого кінця.

У результаті Словенія здобула перемогу та лідерство у групі, з якої на Євробаскет вийдуть три з чотирьох збірних.

Словенія - Україна 87:73 (21:22, 18:18, 25:13, 23:20)

Словенія: К. Препелич (30 + 3 підбирання + 9 передач), Блажич (18 + 8 підбирань), Тобі (11 + 9 підбирань), Самар (10), Хроват (10 + 4 підбирання), Дімец (5), Кунц (2 + 6 підбирань), Б. Препелич (1 + 3 підбирання), Лапорнік (0), Міртич (0) Стергар (0), Чебашек (0).

Україна: Ковляр (23 + 8 передач), Бобров (17 + 6 підбирань), Пустовий (8), Петров (7 + 10 підбирань), Мішула (7), Крутоус (6 + 4 підбирання), Зотов (5 + 6 підбирань + 6 передач), Ткаченко (0), Шундель (0).

У наступному матчі Україна зустрінеться із збірною Португалії. Цей поєдинок відбудеться у Ризі 25 лютого.