Переможний лей-ап ЛеБрона в огляді матчу США – Південний Судан

Американська збірна була близькою до того, щоб дозволити супернику оформити сенсаційну перемогу.
21 липня, 11:04
ЛеБрон Джеймс та Веньєн Гебріел / Getty Images

У суботу, 20 липня, відбувся товариський матч двох майбутніх суперників по груповому етапу баскетбольного турніру в рамках Олімпіади-2024.

На одному паркеті лондонської арени О2 зійшлися збірні США і Південного Судану.

На подив багатьох глядачів, протягом більшої частини матчу американська команда перебувала в ролі відстаючої. Причому найбільший відрив Південного Судану становив +16 очок.

Однак до завершення третьої чверті США знову вийшли вперед, але на відміну від опонента, вони не могли оформити комфортну перевагу, а тому в грі був клатч.

За 20 секунд до кінця поєдинку рахунок був 100:99 на користь Південного Судану. Вирішити результат зустрічі взявся ЛеБрон Джеймс, який пройшов у прохід під кільце і закинув лей-ап, коли таймер показував 8 секунд.

У Південного Судану було кілька можливостей вирвати перемогу, але спроби Карліка Джонса і Веньєна Гебріела не увінчалися успіхом.

США - Південний Судан 101:100 (24:26, 20:32, 37:18, 20:24)

США: Джеймс (23 + 6 підбирань + 6 передач + 4 встрати), Ембіід (14 + 7 підбирань), Каррі (12), Холідей (8), Букер (5) - старт; Девіс (15 + 11 підбирань), Едвардс (11), Тейтум (9), Адебайо (4), Вайт (0 + 5 передач), Галібертон (0).

Південний Судан: Шайок (25), Джонс (15 + 11 підбирань + 11 передач), Гебріел (11 + 6 підбирань), Омот (9 + 6 підбирань), Куол (3) - старт; Тор (14), Джок (8), Малуак (7), Денг (6), Макой (2).

Нагадаємо, що на ISPORT можна ознайомитися з розкладом усіх матчів баскетбольного турніру Олімпіади-2024.