Україна U-18 стартувала з поразки від Чехії на Євробаскеті

Підопічні Андріуса Вайсекаускаса провалили другу половину поєдинку.
26 липня, 21:18
Чехія - Україна / ФБУ

У п'ятницю, 26 липня, стартував груповий етап чемпіонату Європи серед гравців до 18 років Дивізіону В. У першому матчі Групи С зійшлися збірні Чехії та України.

У першій половині поєдинку команда Андріуса Вайсекаускаса нічим не поступалася своїм чеським одноліткам.

Після великої перерви "жовто-сині" вийшли вперед, але потім вони пропустили ривок суперника, що, як виявилося, зіграло ключову роль у визначенні переможця.

Четверта чверть лише підтвердила це – українські баскетболісти програли її 12:25. У підсумку збірна України зазнала поразки від Чехії з рахунком 71:93.

Найкращим гравцем української команди став центровий Десмонд Йяму, який зібрав 17 очок та 8 підбирань.

Чехія - Україна 93:71 (26:20, 16:22, 26:17, 25:12)

Україна: Йяму (12 + 8 підбирань), Романиця (9), Сушкін (6 + 7 передач + 5 втрат), Колобов (2), Липка (1) — старт, Ситар (12 + 10 підбирань), Упир (12), Лохманчук (6), Гогуленко (4), Балюк (2), Король (0).

У другому турі збірна України зіграє зі збірною Кіпру. Цей поєдинок відбудеться у суботу, 27 липня.