Україна здобула другу перемогу на Євробаскеті U-18, цього разу над Боснією та Герцеговиною

Підопічні Андріуса Вайсекаускаса успішно продовжують боротьбу за вихід до чвертьфіналу турніру.
28 липня, 21:17
Україна U-18 - Боснія та Герцеговина U-18 / ФБУ/fbu.ua

У неділю, 28 липня, у Скоп'є (Північна Македонія) відбувся матч третього туру групи С Дивізіону В Євробаскету серед гравців до 18 років, у якому зустрілися збірні України та Боснії і Герцеговини.

Команди підходили до очної зустрічі з ідентичними результатами - вони встигли як виграти один матч, так і програти.

Тому результат цього поєдинку був дуже важливим у контексті майбутньої боротьби за перші за місця квартету, які дадуть змогу вийти до чвертьфіналу чемпіонату Європи.

І перша половина матчу налаштувала на те, що команда Андріуса Вайсекаускаса не зазнає жодних проблем цього дня. Після досить-таки рівної першої чверті "жовто-сині" оформили комфортний відрив - на велику перерву Україна пішла за 14-очкової переваги.

Ситуація повторилася і в чверті №3. І лише потім українські баскетболісти дозволили своїм опонентам трохи наблизитися, але не настільки, щоб відчувати загрозу.

Україна виборола перемогу з рахунком 70:59, а найрезультативнішим гравцем зустрічі став Єгор Сушкін, який зібрав 17 очок, 3 підбирання та 4 перехоплення.

Україна  — Боснія та Герцеговина 70:59 (20:17, 24:13, 15:12, 11:17)

Україна: Сушкін (17), Лохманчук (16 + 12 підбирань), Йяму (12 + 10 підбирань), Колобов (0), Балюк (0) – старт; Упир (12 + 6 підбирань  + 6 передач), Ситар (11 + 5 підбирань), Липка (2).

Після трьох ігрових днів поспіль українці отримають день відпочинку, після якого у вівторок, 30 липня, вони зіграють зі збірною Ірландії.