iSport.ua

Роуч відповів, чи позначиться арешт Джервонти на їхньому реванші

Повторний поєдинок американських суперників запланований на 16 серпня.
13 липня, 18:54       Автор: Ігор Міщук
Ламонт Роуч і Джервонта Девіс / Getty Images
Ламонт Роуч і Джервонта Девіс / Getty Images

Чемпіон світу за версією WBA у другій напівлегкій вазі Ламонт Роуч відреагував на арешт володаря титулу WBA у легкому дивізіоні Джервонти Девіса, з яким у нього запланований реванш.

Американський боксер запевнив, що їхній повторний бій відбудеться в намічену дату, незважаючи на проблеми із законом у співвітчизника.

Читайте також: "Не здивований, але розчарований": Роуч відреагував на збереження в силі результату бою з Джервонтою

"Одна маленька пташка принесла на хвості, що цей хлопець уже повернувся додому. Це для всіх тих, хто каже: "Ви не будете битися, ви не будете битися".

Він швидко пройшов спа-процедури і звалив звідти до біса. Хочу повідомити вам усім, що бій все ще відбудеться і досі запланований на 16 серпня", - наводить слова Роуча Seconds Out.

Другий поєдинок Девіс - Роуч має відбутися 16 серпня у Лас-Вегасі.

Раніше Джервонту було затримано за звинуваченням у домашньому насильстві, проте пізніше боксера звільнили з-під варти під заставу.

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Джервонта Девіс

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK