iSport.ua

Чемпіон світу здав позитивний тест на допінг

В організмі боксера виявили заборонену речовину.
21 листопада, 11:45       Автор: Василь Войтюк
Субріель Матіас / Getty Images
Субріель Матіас / Getty Images

Пуерторіканський чемпіон світу за версією WBC у першій напівсередній вазі Субріель Матіас здав позитивний тест на допінг.

За інформацією The Ring, VADA (Добровільна антидопінгова асоціація) виявила в організмі боксера заборонений препарат, а саме "остарин".

Менше місяця залишилося до першого захисту Матіасом свого чемпіонського титулу. Він має боксувати в Нью-Йорку 10 грудня проти Далтона Сміта, але тепер не відомо, чи відбудеться бій.

Повідомляється, що Субріель має право запросити розтин "проби В" до кінця листопада.

Читайте також: Бокс: розклад боїв

Нагадаємо, що Матіас став чемпіоном світу в липні цього року, коли зумів перемогти Альберто Пуельйо рішенням більшості суддів. Тепер же Пуельйо може повернути собі титул у поєдинку проти Сміта, якщо WBC ухвалить рішення позбавити Матіаса пояса.

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!


x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK