iSport.ua

Усик пояснив, чому вибрав Вайлдера, а не Вордлі

Український боксер розповів, навіщо йому поєдинок із американським ексчемпіоном.
Сьогодні, 18:59       Автор: Ігор Міщук
Олександр Усик / Getty Images
Олександр Усик / Getty Images

Володар титулів WBC, WBA та IBF у надважкій вазі Олександр Усик розповів, чому захотів мати як суперника ексчемпіона Деонтея Вайлдера, а не володаря титулу WBO Фабіо Вордлі.

Український боксер назвав причини свого рішення зустрітись у рингу з американцем.

Читайте також: Усик проти Вайлдера? Президент WBC розповів, коли відбудеться бій

"По-перше, це США - я хочу побоксувати в Америці. По-друге, Вайлдер останні десять років був у топі. Це спортивний інтерес.

У "великій трійці" були Джошуа, Ф'юрі та Вайлдер. Джошуа я побив два рази, Ф'юрі побив два рази, лишився один небитий - Вайлдер.

У мене немає серед них "найсильнішого". Кожен з них витратив роки, щоб досягти такого рівня. Але якщо судити за складністю моєї підготовки до бою та напруженістю самого бою, то на першому місці - Тайсон Ф'юрі, на другому - Ентоні Джошуа. Вайлдера я поки ставлю на третє, бо з ним ще не боксував. Це суто суб'єктивне відчуття", - розповів Усик в інтерв'ю Ready To Fight.

Раніше повідомлялося, що Усик близький до підписання нового промоутерського контракту.

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!


x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK