iSport.ua

Чісора розкрив причину організації бою Усик - Верховен у Єгипті

Назвав головну причину проведення бою.
Сьогодні, 13:50       Автор: Валентина Чорноштан
Дерек Чісора / Getty Images
Дерек Чісора / Getty Images

Досвідчений суперважковаговик Дерек Чісора поділився думками про наступний поєдинок володаря трьох титулів у суперважкому дивізіоні Олександра Усика з кікбоксером Ріко Верховеном.

Знаєте, чому цей бій відбудеться? Через Джейсона. Це його найкращий друг. Він попросив цей бій. Я закрию рота і збираюся поїхати до Єгипту. Слухайте, є одна річ, яку я б сказав.

"Якщо у тебе є гроші, ти можеш зрушити гору. Якщо у тебе є гроші, ти можеш організувати бій де б ти не захотів, брате. Якщо будуть правильні гроші, він побудує тобі що завгодно", - заявив він для подкасту Playbook Boxing .

Нагадаємо, що бій відбудеться 23 травня в Єгипті.

До слова, колишній чемпіон світу розкритикував WBC за рішення поставити титул на кін у бою Усик - Верхувен.

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Дерек Чісора

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK