Кабаєл збирається відвідати шоу Усик - Верховен і піднятися в ринг
Тимчасовий чемпіон WBC у надважкій вазі Агіт Кабаєл висловився про потенційний бій проти володаря титулів WBC, WBA та IBF Олександра Усика.
Німецький боксер повідомив, що збирається відвідати найближчий поєдинок українця проти кікбоксера Ріко Верховена та піднятися після бою у ринг.
Читайте також: "Готовий у будь-який час і де завгодно": Усик відповів на заклик Ф'юрі влаштувати бій
"Я хочу битися з найкращим, а Усик - найкращий. Будь ласка, дайте мені бій з Усиком, а не пояс. Для мене цікаво битися. А пояс дають тільки тоді, коли ти перемагаєш. Я хочу битися з Усиком - це найкращий бій для вболівальників. Думаю, це найбільший бій, який ми можемо зараз провести.
Чи буду я в Єгипті? Думаю, що так. Після бою я вийду на ринг. Напевно, я зроблю це як справжній джентльмен. Типу: "Будь ласка, чому б вам не влаштувати гарний бій для фанатів?" Без трештоку. Мене так виховав батько. Я дуже шанобливий. А якщо він зацікавлений у цьому поєдинку, то чому б і ні?” - сказав Кабаєл у коментарі iFL TV.
Нагадаємо, що поєдинок Усик - Верховен відбудеться 23 травня у єгипетській Гізі.
Раніше повідомлялося, що переможець бою Усик - Верховен отримає спеціальний пояс WBC.
Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!