"Яке розчарування": Президент WBC оцінив рішення Усика звільнити титули
Маурісіо Сулейман відреагував на те, що пояс організації став вакантним.
Олександр Усик та Маурісіо Сулейман / Getty Images
Президент WBC Маурісіо Сулейман прокоментував відмову колишнього чемпіона у надважкій вазі Олександра Усика від усіх своїх титулів.
Голова Всесвітньої боксерської ради висловив жаль щодо рішення українця, але побажав йому всього найкращого у майбутньому.
Читайте також: Усик приголомшив заявою, відмовившись від усіх своїх титулів
"Яке розчарування для мене дізнатися з відео в соціальних мережах, що наш чемпіон у надважкій вазі звільняє свій титул WBC. Зараз у нас таке життя, що я навіть подумав би, що це ШІ.
Особисто я бажаю Усику великих успіхів у житті як на рингу, так і за його межами", - написав Сулейман у мережі X.
Нагадаємо, що WBC наполягала на бою Усика проти тимчасового чемпіона Агіта Кабаєла, зобов'язавши сторони домовитися про поєдинок до 30 червня.
Раніше Кабаєл також відреагував на відмову Усика від поясів.
Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!