iSport.ua

Гвоздик жорстко розкритикував форму Усика

Вважає, що Усик недооцінив Верховена.
Сьогодні, 14:50       Автор: Валентина Чорноштан
Олександр Усик та Ріко Верховен / Getty Images
Олександр Усик та Ріко Верховен / Getty Images

Колишній чемпіон світу у напівважкій вазі Олександр Гвоздик вважає, що Олександр Усик недооцінив Ріко Верховена у їхньому поєдинку.

Нагадаємо, що нідерландець активно розпочав поєдинок, однак у 11-му раунді українець відправив його в нокдаун, а незабаром після цього рефері зупинив бій, що викликало суперечки у світі боксу.

На думку Гвоздика, Усик підійшов до бою не в оптимальній формі й не сприйняв суперника як серйозну загрозу. При цьому Гвоздик зазначив, що Верховен грамотно використав свої сильні сторони й заслуговує на повагу.

Гвоздик також висловився щодо можливого реваншу. На його думку, повторний бій має сенс лише в тому випадку, якщо Усик сам зацікавлений у ньому і бачить у цьому фінансову вигоду, повідомляє vRINGe.

Раніше Пренга визнав, що упустив сенсаційну перемогу над Ентоні Джошуа.

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!


x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK