"Хейні побив Ломаченка двічі": Батько абсолютного чемпіона зробив гучну заяву

У команді американця не розуміють поведінку переможеного боксера після поразки.
7 червня, 16:39
Девін Хейні та Василь Ломаченко / Getty Images
Девін Хейні та Василь Ломаченко / Getty Images

Білл Хейні, батько та тренер абсолютного чемпіона легкого дивізіону Девіна Хейні, оцінив поведінку Василя Ломаченка після недавнього бою.

На його думку, боксер із України вже двічі програв його сину: на ринзі та коли не зумів прийняти поразку й збирався її оскаржити.

"Респект Девіну. Це єдина людина, яка перемогла Ломаченка двічі. Ломаченко програв перший бій на ринзі, а потім другий, коли подав протест. Вони з Егісом Клімасом сказали, що цього так не залишать, чи підуть до суду, чи ще кудись, щоб оскаржити результат".

"Ти програв. Ти програв у бою, а потім ще раз. Тобі слід прийняти поразку як чоловіку, замість того, щоб говорити, що ти звертатимешся до всіх інстанцій і шукатимеш спосіб опротестувати результат, за який одноголосно проголосували троє суддів".

"Тож запишіть Ломі другу поразку. Йому її оформив Егіс. Девін двічі побив Камбососа та двічі побив Ломаченка, бо Василь програв у суді. Це був реванш", - сказав Білл Хейні в коментарі DontaesBoxingNation.

Нагадаємо, раніше команда Ломаченка зверталася до боксерських організацій із проханням зберегти за ним статус обов'язкового претендента на титули після поразки від Хейні.


x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK