"Фанати починають над тобою сміятися": Промоутер Усика жорстко розкритикував Ф'юрі

Представник українця вважає, що британцю потрібно переглянути своє ставлення до суперників.
7 червня, 17:14
Олександр Красюк / https://www.instagram.com/alex.krassyuk/
Олександр Красюк / https://www.instagram.com/alex.krassyuk/

Олександр Красюк, промоутер чемпіона за версіями WBA, WBO та IBF у надважкій вазі Олександра Усика, розкритикував потенційного суперника свого клієнта - володаря титулу WBC Тайсона Ф'юрі.

На думку представника українця, у британського боксера завжди виникатимуть проблеми з пошуком опонентів через його непостійність та нешанобливе ставлення до противників, якщо він не змінить свого ставлення до справи.

"Тайсон Ф'юрі - генератор випадкових думок. Я не можу сказати більше нічого. Шкода дивитися, коли на такому рівні боєць настільки засмучений. Ф'юрі шукає суперника, але нікого не може знайти. У розумінні Тайсона він знаходиться на вершині світу, але ніхто не хоче з ним битися. Ніхто. Ти настільки великий? Ти настільки сильний? Усі тебе бояться? Ні. У чому ж причина

Професіональний бокс - комерційний вид спорту. Якщо боєць виходить на ринг і б'ється за титул у надважкій вазі, йому відповідним чином мають заплатити за це. Якщо він б'ється з великою зіркою, йому повинні заплатити як супернику великої зірки".

Джерело: Getty Images

"Якщо ти хочеш купити когось подешевше, то б'єшся з другосортними чи третьосортними опонентами - твої фанати починають над тобою сміятися, бо ти не доводиш, наскільки ти вправний. Ти доводиш це лише у пресі, але не справжніми діями. Очевидно, це проблема".

Ф'юрі має переглянути свій підхід. Якщо він хоче, щоб фанати бачили його у великих боях, йому потрібно ставитись до інших з повагою, особливо до тих, хто ділить із ним ринг. Інакше його викреслять із історії боксу", - сказав Красюк у коментарі Seconds Out.

Раніше промоутер також повідомив, що Тайсон Ф'юрі отримає офіційну пропозицію на бій із Олександром Усиком.


x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK