"Українці - переможці": Кличко привітав Хижняка із золотом Олімпіади-2024

Колишній чемпіон світу відреагував на успішний виступ українського боксера.
8 серпня, 14:05
Олександр Хижняк / Getty Images

Український боксер Олександр Хижняк виборов золоту медаль Олімпійських ігор-2024 у Парижі у ваговій категорії до 80 кг.

Із перемогою у фіналі змагань співвітчизника привітав уславлений український боксер, колишній чемпіон світу у надважкій вазі, а нині мер Києва Віталій Кличко.

"Вітаю Олександра Хижняка з олімпійським золотом у боксі!

Вболівали, вірили, пишаємося! Олександр показав найкращі боксерські якості: і силу, і витримку, і цілеспрямованість. Три роки тому в Токіо він здобув срібло. На Олімпіаді в Парижі - виборов золото.

Українці - переможці! Це доводять, зокрема, і наші спортсмени. Слава Україні!" - написав Кличко в Telegram.

Нагадаємо, на ISPORT доступне повне відео бою Хижняк - Оралбай.

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!