Севілья не змогла виявити переможця з Вальядалідом

Команди по разу відзначилися наприкінці зустрічі.
2022 г., 20 серпня, 07:55
Севілья - Реал Вальядолід / Getty Images

У рамках другого туру чемпіонату Іспанії Севілья зустрілася з Вальядолідом. Поєдинок завершився з рахунком 1:1.

Аж до 80 хвилин все йшло до того, щоб команди не забили жодного м'яча в протистоянні між собою, але Ануар був іншої думки.

Матч міг завершитися несподіваною перемогою новачка елітного дивізону, проте на 86 хвилині Карім Рекік врятував андалусійців від поразки.

Севілья 1:1 Вальядолід
Голи: Рекік, 86 - Ануар, 80

Севілья: Буну - Монтьєль, Рекік, Ньянзу, Акунья - Фернандо, Олівер Торрес, Жордан (Окампос, 64) - Гомес (Іско, 68), Ламела, Рафа Мір (Ен-Несірі, 63).

Вальядолід: Асенхо - Перес, Санчес, Ель-Ямік (Хоакін Фернандес, 23), Ескудеро (Оласа, 46) - Меса (Плано, 67), Агуадо, Кіке Перес - Санчес (Леон, 67), Ануар, Гвардіола 67).

КЛЮЧОВІ СЛОВА: футбол Іспанія