Удінезе нанесло Ромі першу поразку в сезоні

2022 г., 4 вересня, 23:54
Удінезе
Удінезе

В рамках четвертого туру італійської Серії А Удінезе на своєму полі зустрівся з Ромою.

Господарі одразу взялись за справу, відкривши рахунок зусилями Удоджі вже на 5 хвилині.

Цей гол став першим та  останнім в першій половині зустрічі, а ось вже після перерви римляни відверто "посипались".

З початку Самарджич, а потім і Перейра з Ловричем довершили картину матчу, встановивши на табло рахунок 4:0.

Відзначимо, що це перша поразка "вовків" в цьому сезоні, а наставника клубу Жозе Моуріньо в серпні було визнано тренером місяця в чемпіонаті Італії.

Удінезе - Рома - 4:0

Голи: Удогі, 5, Самарджич, 56, Перейра, 75, Ловрич, 82.

Удінезе: Сільвестрі 0 Родріго Бекао, Бійол (Ебосс, 17), Перес, Удоджі, Перейра (Ехізібуе, 85) - Арслан (Ловрич, 63), Уолас, Самарджич (Макенго, 63) - Деулофеу, Саксесс (Бету, 63).

Рома: Руй Патрісіу - Карсдорп (Челік, 46), Смолінг, Манчіні (Залевскі, 65), Рожер, Спінаццола, -Матіч, Крістанте (Белотті, 46), Пеллегріні (Камара, 81) - Дібала, Абрахам (Шомуродов, 77)