Наставник збірної Аргентини: Мессі вирішив долю матчу з Мексикою

Ліонель Скалоні висловився про минулий поєдинок ЧС-2022.
2022 г., 27 листопада, 01:01
Ліонель Скалоні

У рамках другого туру групового етапу ЧС-2022 Аргентина перемогла Мексику з рахунком 2:0.

Наставник "альбіселесте" Ліонель Скалоні поділився думками про минулий поєдинок.

За словами фахівця, його підопічні провели два досить різних тайми.

"Ми знали, що це буде складний матч, тому Мексика грала в інший футбол, ніж до цього. Ми підозрювали, що вони можуть грати з лінією в п'ять захисників.

Перший тайм був невдалим для всіх. Ми внесли правки в перерві і почали грати краще в другому таймі, в центрі поля. Потім Ліонель Мессі вирішив долю матчу. Він знає, що за його спиною є колектив, який підтримує його.

Другий тайм ми провели інакше, більш агресивно. Було важко грати у футбол, у суперника була лінія в п'ять захисників і чотири півзахисники.

Захоплює, коли дивишся на гру наших гравців. Гра у футболці збірної Аргентини не зрівняється ні з чим", - заявив аргентинець.

Матч третього туру Аргентина - Польща, в якому вирішуватиметься доля виходу латиноамериканської команди до плей-оф, відбудеться 30 листопада о 21:00 за Києвом.