Наставник Мілана: В останніх матчах ми не відповідали своїм стандартам

Стефано Піолі висловився про поразки в попередніх двох іграх
2023 г., 14 травня, 09:16
Стефано Піолі / Getty Images

У рамках минулого матчу 35 туру чемпіонату Італії Мілан поступився Спеції з рахунком 0:2.

Наставник "россонері" Стефано Піолі поділився думками про гру своїх підопічних.

За словами фахівця, Мілан грав нижче за свої стандарти не тільки в цій зустрічі, а й у недавньому поєдинку проти Інтера.

"Це був виступ, який не відповідав нашим можливостям. Нам не вистачило послідовності під час матчу, перший тайм пройшов добре, але в другому ми збилися з ритму.

Що нам говорили ультрас? Підштовхували вперед і мотивували викластися на повну.

Наступного тижня ми гратимемо матч, який може дозволити нам увійти в історію. Потрібно вірити, що ми можемо перемогти "Інтер", але тільки якщо гратимемо у свій футбол із належним рівнем концентрації, енергії та якості. В останніх двох матчах ми не відповідали власним стандартам, ми можемо грати набагато краще.

Звичайно, ми думаємо про Лігу чемпіонів, і це нормально бути розчарованим результатом першого матчу, але ми також знали, наскільки важливою була сьогоднішня гра. Цей результат ускладнює наше майбутнє, а це означає, що у вівторок потрібно зіграти краще. Залишилося не так багато можливостей, щоб завершити цей сезон на позитивній ноті.

Проблеми з фізичною підготовкою? Я б так не сказав, за чотири дні до першого матчу з Інтером ми зіграли один із найкращих матчів сезону проти Лаціо. Перші 20 хвилин дербі все змінили. Ми знаємо, що повинні грати так само як у другому таймі", - сказав Піолі.

Нагадаємо, матч-відповідь Інтер - Мілан у рамках Ліги чемпіонів відбудеться у вівторок, 16 травня.

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Мілан Стефано Піолі