Кащук оформив результативну дію в дебютному офіційному матчі за Шахтар

Юний вінгер не втрачає шанс себе проявити.
2023 г., 29 липня, 18:34
Олексій Кащук / shakhtar.com

У рамках чемпіонату України Металіст 1925 зустрічається з Шахтарем.

У середині першого тайму за Шахтар відзначився Микола Матвієнко, для якого цей гол став ювілейною результативною дією за "гірників".

Однак, і для асистента Матвієнка цей гол став знаменним. Гольову на Миколу віддав Олексій Кащук, для якого цей матч дебютний серед офіційних, а асист відповідно перших в іграх, що мають турнірне значення.

Зазначимо, що на момент написання новини в матчі триває другий тайм. Рахунок - 1:2 на користь Шахтаря. У другому таймі Лассіна Траоре подвоїв перевагу гостей, але потім один м'яч відіграв Дмитро Юсов.